Scooter Opole

Skutery na terenie Opolszczyzny!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-08-09 17:40:55

Duduś

CPI POWER:)

status Brak
1569225
Call me!
Skąd: Dobrzeń Wielki
Zarejestrowany: 2007-04-08
Posty: 260
Punktów :   
WWW

Dokładny plan zlotu!

Witam! oto tutaj chciałbym przedstawić plan naszego wyjazdu, naszego zlotu, a więc zaczynam!

Warunki atmosferyczne.   

Pogoda jaką się doczytałem szukajać po interencie w różnych portalach podających pogody długo terminowe dowiedziałem się iż pogoda ma być OK! Temperatura ma się wachac od 16-28 stopni.Opady 0.0  . Wiatru BRAK!

Plan spotkania.

Po wielu propozycjach i przemyśleniach wybraliśmy miejsce spotkania skrzyżowanie drogi 45 z 46. Jest to RONDO koło Makro (kierunek Sławice).Spotykając się na miejscu o godzienie 15:00.

Plan wyjazdu.

Kierując się na Sławice-Żelazna-Narok-Skorogoszcz-Mikolin-Popielów-Ładza-Kup-Brynica-Łubiany-Jełowa-Bierdzany-Turawa(tutaj robimy przystanek, który to niewiem, wszystko zalezy od upodobania)-Marszałki(kierunek Srebrne)- Jezioro srebrne(rozbicie namiotów).
Cała długośc trasy wynosi dokłądnie 84.1 km podane przez system nawigacyjny. Stacje paliw podam za jakis czas do max 2 dni, ponieważ nie mam teraz możliwości. Przybycie na miejsce to godzina około 20:00 bądź później.

Uwagi:

1.Namioty, bardzo prosze o podaie ilości osób które będą spały w namiotach, ponieważ nie wiemy ile namiotów ze sobą zabrać.
2.ja (Duduś) zabiore ze sobą narzędzia.
3.Niech ktoś zabierze ze sobą linke, ponieważ może się zdarzyć że będzie trzeba kogoś holować.
4.Kazdy niech się zaopatrzy w własny prowiant, lub zrobimy zrobimy zrzute kasy(od was zależy).
5.ma być Ciepło, ale pogoda jak wiemy zmienia się bardzo szybko i zamówić jej sobie nie umiemy, więc prosze przygotowac się na wszystko.
6.Każdy niech ma z sobą jakiś zapas paliwa, ponieważ jest to dość duzy problem na kazdym spodkaniu,a trasa nie jest 10-cio kilimetrowa.
7.Niech ktoś zabierze namioty, to jest oczywista sprawa, kto może niech zabierze oczywiście, namiotów prosze zabrać tylko tyle ile będzie potrzeba.
8.Kolejne uwago prosze podawać mi na gg, będe najwyżej edyrował tego posta.

Prosze pisac ocoby chętne na zlot i spanie w nmiotach. Jest oczywiście możliwość zabrania pasażerów, to prosze uzgadniać prywatnie z kierowcami.


Pozdrawiam!


Prędkośc jeszcze nikogo nie zabiła, człowieka zabiło nagłe zatrzymanie...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora